Tekkart Hakkında

Tekkart'ta herkes için çok büyük bir fırsat vardır. Hiçbir şey alıp satmadan ve hiçbir riske girmeden piyasadaki devasa alışveriş cirosundan pay almak mümkündür.

Piyasada bir tarafta müşteriler, bir tarafta da firmalar vardır. Müşteriler her zaman indirimli ve avantajlı alışveriş yapmak, firmalar ise dışarıdan yeni müşteri gelmesini ve her müşterisinin sadık hale gelmesini isterler.

İşte her iki tarafın istediğini hazır olarak sunan Tekkart’ta girişimciler, ister müşteri tarafını, ister firma tarafını, isterlerse de ikisini birden oluşturabilirler ve bu şekilde alınan satılan her şeyden ömür boyu kazanç sağlarlar. Böylece girişimciler gelirlerinin günden güne büyüdüğü bir işe sahip olurlar.

Ayrıca tavsiye ettiğiniz ve sisteme kazandırdığınız her firma, gelecekteki ticaretini güvence altına almak ister ve düzenli alışveriş yapan sadık müşteriler oluşturmak için onları sisteme kaydeder.

Firma tavsiye eden girişimciler, kaydedilen müşterilerin sadece o firmadan değil, üye işyeri olan diğer firmalardan, online mağazalardan, elektrik, internet, sigorta gibi zorunlu harcamalarından da pay alır. Örn; Sisteme kazandırdığınız üye işyeri 1000 müşterisini kaydettiğinde ve her müşteri aylık harcamalarının 1000 TL’sini Tekkart ile yaptığında 1.000.000 TL’lik bir ciro oluşur. Bu cironun belirli bir oranı size kazanç olarak aktarılır. Üstelik tavsiye edeceğiniz firma sayısında hiçbir sınırlama da yoktur.

Ödemeler